У селі Зелена, Волочиського району, продовжують освоювати державні субвенції

05/02/2018, Робота в окрузі

image

Минулого року за сприяння народного депутата України – Сергія Лабазюка, на розвиток села Зелена, що у Волочиському районі, було виділено понад півмільйона гривень державних субвенцій. Частину коштів було спрямовано на реконструкцію тамтешнього будинку культури, де нині продовжуються ремонтні роботи.
Незабаром будівля закладу культури виконуватиме одразу кілька функцій, розповідає староста Зеленівського старостинського округу Жанна Канарська. Частину старих, захаращених кімнат реставрують під приміщення майбутнього ФАПу та старостату.  Із левовою частиною робіт працівники вже справилися, залишилося завершити внутрішні косметичні роботи.

«Раніше вони не опалювалися, тому ми їх майже не використовували. Тепер за кошти з державних субвенцій ми тут все привели до ладу, а головне - зробили опалення. Нарешті наші люди зможуть працювати та обслуговуватися у комфортних умовах», - зауважила Жанна Канарська.

До слова, подбали у закладі й про енергоефективність. Обігріватимуть будинок культури, а відтак уже й незабаром ФАП й старостат за допомогою трердопаливного котла. Містяни розповідають, про паливо – деревину - подбали завчасно, тому вже сьогодні мають у закладі сприятливі температурні умови.