У селі Водички освятили новозбудований храм

22/09/2021, Робота в окрузі

image

У переддень свята Різдва Пресвятої Богородиці у Водичках освятили новозбудований храм. Як каже настоятель Богдан Петрів, без церкви не буд й Бога у селі. Адже храм – це основна споруда у селі, сюди кожен може прийти, звернутись до Бога, розповісти про наболіле та попросити у Всевишнього благословення.


«Сьогодні Владика, Митрополит Вінницький Роман Брацлавський освятив наш храм – церкву Різдва Пресвятої Богородиці. Храм важливий для кожного християнина, який вірує і шанує Бога» - додав отець Богдан.
Будівництво храму розпочали у 2014 році. Будували його на пожертви прихожан. Долучився до такої важливої місії і народний депутат Сергій Лабазюк, який вручив настоятелю храму грошовий сертифікат на потреби церкви.


«Я переконаний, що храм, який від сьогодні офіційно, урочисто відкриває свої двері, буде нести тільки добро у вашу громаду. Дійсно, хочеться, щоби у цій святині не тільки сьогодні, не лише у велике свято, а щонеділі збирались якомога більше людей, щоби на недільну службу ходили дітки. Адже відтепер у вас є місце, де ви можете звернутись до Господа Бога, подякувати за хліб насущний та попросити благословення на день завтрашній. Тож бажаю усім вам здоров'я, миру та блаполуччя», - зазначив парламентар.