У прикордонній академії відбувся випуск офіцерів-прикордонників

07/06/2020, Робота в окрузі

image

У Національній академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького 6 червня відбувся випуск. 260 офіцерів поповнили ряди військовослужбовців. Також дипломи отримали 78 офіцерів-магістрів факультету підготовки керівних кадрів. Молоді офіцери будуть направлені на всі ділянки державного кордону України, окрім зони проведення Операції об’єднаних сил.
Традиційно урочисте вручення документів про завершення навчання відбулося на плацу академії. Цього року довелося змінити звичний формат випускного – захід провели без батьків, рідних та друзів колишніх курсантів. Для них організували онлайн-трансляцію.
Участь у заході також взяв Голова Державної прикордонної служби України генерал-майор Сергій Дейнека. На вручення дипломів також запросили представників місцевого самоврядування та народних депутатів від Хмельниччини, серед яких – Сергій Лабазюк.

«На жаль, сьогодні країна потребує вашої допомоги. Триває війна, і ледь не щодня ми продовжуємо спостерігати за невтішною статистикою. Дивлячись на вас, я із впевненістю можу сказати, що Україна та наш народ має надійну охорону», - зазначив нардеп.
Під час заходу було вручено нагороди особовому складу академії, а кращі працівники отримали подяки.