У Лісовогринівецькій ОТГ відкрили дві поліцейські станції

18/06/2020, Робота в окрузі

image

Нові поліцейські станції з’явилися у двох селах Лісовогринівецької ОТГ – Аркадіївці та Лісові Гринівці. Їх символічно відкрили у День дільничного інспектора, яке відзначають щорічно 18 червня.
Наразі в тергромаді працюють два офіцери, які обслуговують майже 8 тисяч населення. Один із правоохоронців Лісовогринівецької ОТГ переконаний, що з відкриттям нових об’єктів виконувати свої обов’язки стане значно легше, адже тепер на місці зможуть бути практично 24 години на добу.
За словами голови громади Віталія Гралюка, на облаштування двох станцій спрямували 100 тисяч гривень. Керівник ОТГ переконаний, за безпеку громадян це мізерна ціна.
Офіцери також матимуть службове авто, аби максимально швидко реагувати на виклики.
На відкриття станцій завітали помічники народного депутата Сергія Лабазюка та привітали поліцейських із професійним святом.
«Ваша професія – відповідальна та важлива, адже саме ви забезпечуєте порядок у населеному пункті. У день свята бажаю вам здоров’я, енергії та професійних успіхів. Маю надію, що з новим приміщенням тепер працюватиметься краще», - сказав під час привітання Олександр Попіль, помічник нардепа.