У Копачівці висадили фруктовий сад

15/04/2019, Робота в окрузі

image

На території Копачівської ЗОШ висадили фруктовий сад. Облагородити територію зініціювали учні, педагоги та батьки. Спершу власними силами придбали майже сотню саджанців. Виявилося, що такої кількості рослин недостатньо, тож звернулися за допомогою до благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Там підтримали ідею зеленої акції.
Відтак, 12 квітня учні, батьки, вчителі та працівники громадської приймальні парламентаря разом висадили фруктовий сад.  Його родзинкою стануть іменовані дерева, адже кожен саджанець носитиме ім’я учня, за яким той буде доглядати.  У такий спосіб привчають дітей до бережливого ставлення до природи.
Тим паче, що для учнів школи це не просто допомога довкіллю,  а й можливість залишити хорошу згадку про себе у стінах рідного навчального закладу. Цьогорічний випускник Богдан Нікітюк зізнається, йому дуже шкода покидати школу. Додає, що при кожній нагоді намагатиметься прийти в сад.

  Обіцяє стежити за своїм деревом і четвертокласниця Богдана Фоміна: «Я скуштую яблук із свого деревця ще ученицею. Зі своїми подружками-однокласницями постійно доглядатиму сад, особливо влітку, коли наші саджанці потребуватимуть поливу».
До того ж, фруктовий сад на території навчального закладу – це свіжі фрукти та смачні напої. Щойно дерева почнуть плодоносити, у раціон учнів додадуть фрукти з власного саду.
За словами директора школи Анатолія Рака, таку ініціативу потрібно підтримати у кожній школі. На вільній площі можна висаджувати не тільки фруктові, а й декоративні дерева. Таку акцію минулого року організували у Тарноруді, цьогоріч – у Копачівці.