У Києві відбудеться гала-концерт конкурсу "Яскраві діти України"

25/03/2019, Робота в окрузі

image

Національний фінал другого сезону конкурсу «Яскраві діти України» відбудеться 29 березня у Києві. За перемогу та право представляти нашу країну на фестивалі «SanRemo Junior» в Італії змагатимуться 27 конкурсантів з різних куточків України. Серед них – і Божена Поліщук, представниця Хмельниччини. 
Грандіозний фінал за участі популярних українських виконавців відбудеться у Палаці «Україна». Тож такий конкурс для дітей – це чудова можливість спробувати свої сили на великій сцені, заявити про себе та отримати неабиякий досвід.
Разом з тим, участь у гала-концерті також візьмуть й інші подоляни. Це Арман Аракелян, Вікторія Остапчук та Вадим Березовський. Усі вони учасники Хмельницьких обласних відборів 2017 та 2018 років. Вікторія вже виступала на сцені Палацу «Україна» минулого року, коли представляла рідну Хмельниччину на національному фіналі.
У залі вболіватимуть за учасників під час виступу на великій сцені групи підтримки від Хмельниччини. За сприяння Сергія Лабазюка понад 130 дітей Волочиського та Хмельницького районів за матимуть змогу  відвідати столицю, стати учасником масштабного дійства, вживу побачити виступи зіркових артистів та підтримати земляків у глядацькій залі.
У 2018 завдяки парламентарю столичний гала-концерт відвідали близько 70-ти дітей округу. Усі зарядилися позитивом та отримали незабутні враження від поїздки, тож минулорічний досвід повторять і цього року. 

Діти у Києві (березень 2018 року)

З 22 березня діти перебувають у тренувальному таборі, де відбуваються репетиції та заняття з професійними тренерами та музикантами.

Учасники національного фіналу в тренувальному таборі "Артек"

Окрім репетицій та занять з тренерами, для дітей організовують різноманітні конкурси та розваги. 

Нагадаємо, Божена Поліщук (на фото нижче) одержала перемогу в Хмельницькому обласному відборі конкурсу «Яскраві діти України», фінал якого відбувся 14 жовтня в театрі ім. Михайла Старицького.

Обласні відбори на теренах Хмельниччини вже другий рік поспіль проходили за сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка та при повному фінансуванні його благодійного фонду «Ми поруч».
Цього разу за перемогу змагалися понад 30 учасників. За спинами у юних зірок грали професійні музиканти, а напередодні з ними займалися тренери з вокалу та акторської майстерності. Оцінювали конкурсантів журі у складі відомих українських музичних діячів: народні артисти України Тарас Петрененко та Юрій Рибчинський, композитор Руслан Квінта, фіналістка шоу «Голос країни» Віра Кекелія. Спеціально запрошеним гостем була популярна українська виконавиця TAYANA. Від організаторів та партнерів конкурсу всі учасники отримали подарунки та призи.

«Конкурс такого масштабу - шанс для дітей показати свій талант та свої вміння, познайомитися з ровесниками, заспівати на великій сцені пліч-о-пліч з кумирами. Для нас на сьогодні головним завданням є допомогти дітям реалізувати себе, усвідомити, чи той шлях вони обрали, адже розуміємо, що наші конкурсанти - це майбутнє України», - зазначив Сергій Лабазюк.