У Хмельницькому відбувся турнір з волейболу серед ветеранів

27/02/2019, Робота в окрузі

image

Вік спорту не завада – у Хмельницькому відбувся турнір з волейболу серед ветеранів, присвячений пам’яті Героїв Небесної Сотні. Вікова категорія учасників – «50+». Усі – досвідчені спортсмени, адже волейболом займаються ще зі шкільної лави.
Члени команди «Літма» розповідають, на турнір завітали не лише спробувати свої сили, а й отримати задоволення від гри. Зізнаються, хоч і серед конкурентів є спортсмени молодшого віку, все ж, розраховують на достойний результат. Аби підтримувати форму, спортсмени тренуються тричі на тиждень. І це приносить свої результати:  вони очолювали турнірну таблицю попередні два роки, а ще беруть участь у змаганнях всеукраїнського рівня.
«Ми є постійними учасниками змагань, присвячених пам’яті Героїв Небесної Сотні. Насамперед, приїхали сюди за хорошими емоціями та принагідно вшанувати пам'ять полеглих героїв. Я займаюся волейболом майже все своє свідоме життя. І досі не уявляю себе без спорту», - розповідає гравець команди «Літма» Павло Гренюк
Подібні заходи гуртують спортсменів, адже мають на меті не лише вкотре спробувати свої сили на майданчику, а й вшанувати пам'ять Героїв Небесної Сотні.
З року в рік проведення турніру підтримує народний депутат України Сергій Лабазюк. Крім того, фінансує поїздки спортсменів на оздоровлення та товариські змагання.  Спорт – один із пріоритетних напрямків у роботі парламентаря. Тим паче, що ці змагання мають ще й патріотичну спрямованість.
«Ми традиційно долучаємося до проведення таких змагань з метою популяризації ветеранського спорту. Наші діти мають брати приклад з таких людей, які попри вік та зайнятість, не забувають про активний відпочинок», - зазначив помічник народного депутата Сергій Ковальчук.
Для учасників змагань волейбол – це вагома частина життя. Завдяки спорту тримають себе у відмінній формі. І своїм ставленням до улюбленої справи вони показують яскравий приклад молоді.
Організатори ж мають масштабні плани щодо наступного турніру. Так, планують проводити змагання не місцевого, а обласного рівня, аби залучити якомога більше команд.