У Хмельницькому відбувся турнір «Кубок кроку»

13/05/2019, Робота в окрузі

image

У Хмельницькому відбувся турнір «Кубок кроку». На паркеті змагалися майже 300 пар з шести областей України. Згідно з вимогами конкурсу вони виконували десять танцювальних номерів, тривалість яких була обмежена, тож за короткий проміжок часу потрібно було показати майстерність та талант.
Для  пари Романа та Романни це вже другий «Крок». Минулого року вони вибороли перемогу. Зізнаються, цього раз теж планують повернутися до рідного міста Самбу, що у Львівській області, ще з одним кубком: «Ми дуже важко працювали, часто займалися. Сподіваємося, що наша підготовка принесе результати».

Приїхали й учасники з сусідніх Чернівців, серед яких пара Габріеля та Єви. Разом вони танцюють лише рік. Діти розповідають, танці для них і хобі, і спорт:  «Мені подобається брати участь у змаганнях і отримувати винагороди за свої старання», - ділиться Габріель.
Серйозна конкуренція була і з міста Рівне, звідки приїхали відразу кілька танцювальних пар. Учасники розповідають, за танцями не помічають плину часу. Попри юний вік, зі справою свого життя вже визначилися. Запевняють, до підготовки підійшли серйозно: довго та ретельно репетирували, підбирали костюми та зачіски.
«До того, як вийти на паркет, ми дві години готуємося до виходу. Зачіска, макіяж, одяг – це все вагома складова нашого виступу», - розповідає учасниця Вікторія, яка приїхала з Рівного.
Танцювальний конкурс організовують вже вчетверте. Щороку взяти участь у танцювальних поєдинках приїздить щонайменше двісті пар.
«В межах танцювального спорту є десять обов’язкових танців, які включають європейський стандарт та латиноамериканську програму», - пояснює Мар’ян Чолан, президент Хмельницького обласного клубу спортивного бального танцю «Крок».  
Третій рік поспіль танцювальний турнір відбувається при підтримці народного депутата України Сергія Лабазюка, робота якого спрямована на підтримку активної, обдарованої та талановитої молоді.