У Благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» традиційно продовжують вітати старожилів Хмельниччини

14/07/2021, Робота в окрузі

image

Помічники народного депутата України Сергія Лабазюка продовжують добру традицію вітати старожилів, проживаючих на окрузі парламентаря.Нещодавно свої почесні ювілеї відсвяткували чотири 90-річні жителі с. Ріпна Волочиської громади та с. Куровечка й с.Писарівка Війтовецької територіальної громади.

Дем'янов Микола Павлович вже багато років проживає у селі Ріпна Волочиської територіальної громади. Усе своє життя він самовіддано працював в колгоспі водієм, на благо та розвиток свого населеного пункту.
Свій ювілей днями відсвяткувала і його односельчанка- Паєвська Олександра Феодосіївна. Її життя – це робота у колгоспі та виховання двох  дітей, які є її великою гордістю .Нині жінка – на заслуженому відпочинку. Справжньою відрадою для бабусі є онуки та 2 правнуки.
Гурська Вікторія Мар'янівна нині мешкає у селі Куровечка Війтовецької громади. Саме в родині бачить сенс життя людини, а сімейні цінності ставить у пріоритеті.  І хоча жінка  вже давно на заслуженому відпочинку, однак  двоє маленьких допитливих правнуків не дають сумувати . Протягом усього життя Вікторія Мар`янівна  жодного разу не відмовила  односельчанам у допомозі чи щирій пораді. Саме за це її найбільше цінують та поважають усі знайомі та родичі.

Свій 90-тий ювілей відзначила й жителька села Писарівка Войтович Лідія Савелівна. З дитинства жінка безмежно мріяла розвивати освітянську ланку на теренах рідного села. Наразі ж вона носить почесний титул ветерана освітянської галузі та передає набуті уміння й навички підростаючому поколінню.

Напередодні святкувань помічники  народного депутата Сергія Лабазюка завітали у гості до кожного ювіляра, аби від щирого серця привітати зі святом та вручити  цінні дарунки, за активну громадянську позицію, невичерпний оптимізм та вагомий внесок у розвиток громад й Хмельниччини в цілому.