У Бальковецькому НВК відкрили зал з кікбоксингу

15/05/2019, Робота в окрузі

image

Нову залу для занять з кікбоксингу відкрили у Бальковецькому навчально-виховному комплексі. Спортивну зону облаштували у підвальному приміщенні, яке довелося реконструювати фактично з нуля.


Ремонтні роботи розпочали з вересня минулого року, розповідає директор Бальковецького НВК. Таку ініціативу подав батько учня Владислава Галки, який займається в місцевій секції з кікбоксингу і показує хороші результати. На сьогодні юнак вже є чемпіоном України та кандидатом у майстри спорту. Навчається хлопець в 11 класі, зауважує, своє життя планує пов’язати зі спортом.

Місцеві спортсмени є неодноразовими чемпіонами змагань різних рівнів. Нещодавно вони повернулися з Тернополя з черговою перемогою. Загалом, за три роки існування секції з кікбоксингу виховали трьох чемпіонів України. Наразі у секції займаються 40 чоловік не лише з Бальковець, а й сусідніх населених пунктів.
За словами старости сіл Бальківці та Користова Ігоря Гранатира, до облаштування зали залучали різні джерела фінансування, серед яких: місцевий бюджет, благодійний фонд «Ми поруч» та місцеві підприємці.
«Звичайно, в нас є здобутки, є результати: діти займають призові місця на всеукраїнських змаганнях. Це нас надихнуло на те, щоб облаштувати залу, аби наші учні досягли ще більшого успіху», - зазначив Ігор Гранатир.  
Дотепер тренування проводили у спортивному залі школи. І тренер, і кікбоксери розповідають, заняття в таких умовах були незручними та не надто ефективними. Відтепер спортсмени будуть вправлятися у просторому залі з роздягальнею, тренерською душовими та новим спортивним обладнанням. Зокрема, за рахунок державних субвенцій, які спрямував Сергій Лабазюк, у школі придбали ринг.
«Придбання рингу – це дуже великий плюс, оскільки відпрацювати в спортивному залі необхідні прийоми неможливо. Тепер ми можемо навчитися виходити з кута рингу, заганяти суперника в нього та багато іншого», - тренер-викладач Волочиської ДЮСШ Віталій Огірок.
Ще 50 тисяч гривень надійшли на придбання сучасних тренажерів, на яких наразі займаються і кікбоксери, і учні під час уроків фізичної культури.
Спортсмени ж не приховують захвату, адже на відкриття спортивної зали чекали давно. Кажуть, з такими умовами і результати будуть кращими.
«Думаю, що маючи велике бажання та при таких умовах ми будемо мати не три чемпіона України, а значно більше»,  - прогнозує чемпіон України Владислав Галка.
На відкриття спортзалу завітали помічники Сергія Лабазюка. Принагідно вручили інвентар для занять.
«Ви – наше майбутнє. Ви саме ті люди, які прославляють наш рідний край на всеукраїнській арені. Ми переконані, що у вас велике майбутнє. Тож успіху вам і нових перемог», - звернулася до спортсменів Валентина Ряба.