У Андрійківцях – новий дитячий садочок

09/09/2019, Робота в окрузі

image

Новий дитячий садок відкрили в Андрійківцях Розсошанської ОТГ. Про власний дошкільний навчальний заклад місцеві мріяли майже тридцять років, адже востаннє дитсадок в селі функціонував ще за радянських часів.  І ось довгоочікуваний ДНЗ «Перлинка» відчинив свої двері 9 вересня.
Донедавна у приміщенні була початкова школа. Старе приміщення відремонтували та створили умови для розвитку та комфорту дошкільнят. Тепер – у їх розпорядженні яскраві та просторі кімнати, а це ігрова зона, санвузол, затишна спальня. Подбали і про те, щоб малеча гралася з новими іграшками та займалася за новими партами. Маленька Соломійка, як й інші малеча, прийшла до дитсадка з мамою. Із захопленням розглядає яскраві стіни та обирає собі ліжечко.
А ще на території встановили дитячий майданчик за рахунок благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Долучився фонд і до організації освітнього простору – на відкритті закладу помічник нардепа вручив телевізор.

«Відкриття дитячого навчального закладу свідчить про те, що в селі є діти, є працездатне населення, які не шукають кращої долі у великих містах чи за кордоном. Вони залишаються тут, на місці, а це означає, що в нас є майбутнє», - зазначив помічник парламентаря Олександр Попіль.
Приміщення ремонтували за рахунок  місцевого бюджету. За словами голови ОТГ Василя Дячка, всього витратили майже 400 тисяч гривень.
Новому об’єкту неабияк зраділи батьки, бо ще у минулому році їх діти відвідували садочок у Розсоші. Нерегулярний рейс автобуса та погана дорога – з такими проблемами стикалися, коли довозили своїх вихованців до сусіднього села.
Вихованці садочку – діти від 3 до 6 років. Їх об’єднали в одну групу. Директор Андрійковецької гімназії, підрозділом якої є «Перлинка», Ірина Савчук запевняє, організують роботу таким чином, аби кожна дитина не була обділена увагою та мала заняття відповідно до свого віку.  

Батьки, аби прискорити процес ремонту, теж допомагали відновлювати споруду. Тепер їх малеча відвідуватиме садок, який знаходиться у двох кроках від домівки. «Це дуже радісна подія для нас, дякуємо всім, хто долучився до відкриття садочку», - дякує мама Віталіна.