Ті, хто дарують життя

11/05/2019, Робота в окрузі

image

Свято найрідніших людей у житті – 12 травня в Україні відзначили День матері. Напередодні цього свята помічники народного депутата України Сергія Лабазюка привітали матерів-героїнь Хмельницького району та вручили їм продуктові набори.  
Багатодітних матерів відзначили 10 травня у приміщенні Хмельницької районної державної адміністрації. Саме ці жінки сьогодні виховують майбутнє нашої держави, жертвуючи власним відпочинком та сном, адже для них мама – це не робота, а спосіб життя.
Серед присутніх у залі – Юлія Кашул із села Бахматівці. Жінка має трьох дітей. Розповідає, материнство приносить їй щастя. Жінка працює завідуючою місцевою амбулаторією, а вдома їй допомагають  чоловік та старші доньки.
«Бог подарував нам три доньки і я щаслива, адже мої діти – це моя опора та підтримка, постійно допомагають мені підтримувати вдома порядок та чистоту».
П’ять дітей має Марія Шимкова із села Шумівці. Мати-героїня розповідає, завжди з чоловіком мріяли про дівчинку і дочекалися чотирьох синів та одну доньку. Дітей виховували так, аби вони поважали дорослих та цінували батьків. Тож Марія Олегівна повсякчас чує від дітей слова вдячності та любові. Крім того, дитячі щирі посмішки їй дарують ї двоє онуків.
«Найстаршому синові – 26 років, а наймолодшій доньці – лише 5. Два старших хлопці вже мають своїх дітей та дякують за молодшу сестричку», - зазначає Марія Шимкова.
Зі святом Матері привітав і голова Хмельницької районної ради, депутат політичної партії «Поруч»  Юрій Мельник: «Матір для кожного українця уособлює три образи: рідна мама, яка нас народила; Божа Матір та рідна ненька-Україна».
Помічники народного депутата вручили близько сотні продуктових наборів багатодітним матерям Хмельницького району.

«Символічно, що таке свято, як День матері ми відзначаємо у травні, адже це саме той період, коли пробудження природи від сну нагадує нам про народження чогось нового. Мама – це наше перше слово, це перша людина, яку ми бачимо і якій ми даруємо першу посмішку. Ми розуміємо, настільки це важка та кропітка праця – виховувати дітей. І ми вам вдячні за те, що ви дбаєте про наше покоління, а у благодійному фонді завжди готові у цьому допомогти», - зазначив помічник нардепа Леонід Гуцалюк.