Свято весни

11/03/2019, Робота в окрузі

image

Квіти, солодощі, подарунки та слова вітання – цими вихідними в Україні відзначали свято весни. З нагоди Міжнародного жіночого дня відбулася низка традиційних концертів: піснями, танцями та театральними дійствами вітали прекрасну стать із 8 березня.
Святкування у Волочиському районі традиційно відбулися напередодні. Перші приймали вітання з 8 березня жінки-ветерани у Волочиській центральній бібліотеці. Помічники народного депутата Сергія Лабазюка передали гостинці  для гостей заходу.
У Волочиській ОТГ для представниць прекрасної статті влаштували концерт у центрі культури та дозвілля «Гармонія». Сюрпризів для жінок цього дня вистачало. Особливу атмосферу створили ще задовго до концерту, адже при вході грав міні-оркестр зустрічав панянок піснями, а від народного депутата Сергія Лабазюка кожна отримала квіти та вітання.
Вітали зі святом весни жінок і мікрорайоні Волочиськ – 1. Там для жінок у місцевому будинку культури влаштували святковий концерт. Урочисте дійство зібрало повний зал глядачів. Програмою залишилися задоволені всі присутні, кажуть, такі свята допомагають відволіктися від щоденних турбот. До створення особливої атмосфери долучився і парламентар.

Сьогодні жінки – це лікарі, вчителі, керівники, спортсмени та військові, але яку б посаду не займала жінка, вона залишається уособленням образу матері, домашнього затишку та любові.
У теплий та сонячний весняний день слова вітання лунали і на адресу прекрасної половини людства Наркевицької та Війтовецької ОТГ, куди помічники народного депутата також завітали із солодкими подарунками.

Вітали панянок  з ніжним весняним святом і у Хмельницькому районі. Так, у селі Печеськи Лісовогринівецької ОТГ влаштували масштабний концерт. До організації видовищного дійства долучилися всі артисти ОТГ. На сцені один за одним змінювалися колективи та сольні виконавці. Поряд з досвідченими артистами виступали і наймолодші, адже хто як не діти найщиріше  привітають жінок з 8 березня.

Серед глядачів – як жінки, так і чоловіки. Усі вони активно аплодували та з нетерпінням чекали наступного номера. Артисти на сцені, у свою чергу, оспівували любов – до мами, до жінки, до Батьківщини.
«Весна – це жінка, це кохання, любов і квіти, звісно», - ділиться асоціаціями Тетяна Клименчук, учасниця колективу «Гринівчанка».
«Чоловіки – це підтримка та опора, а ми, жінки, завжди маємо залишатися чарівними, ніжними та жіночними», - розповідає  Тетяна Тарнапольська, вчитель Печеської ЗОШ.
Такі масові святкові гуляння є традиційними в ОТГ. Таким чином, розповідають учасники дійства, громада гуртується, відпочиває та відроджує українські традиції. Долучився до святкування  і народний депутат України Сергій Лабазюк. Його помічники завітали на свято із солодкими подарунками. Кожен із присутніх мав змогу  пригоститися та відчути радість від зустрічі весни.
«Дозвольте привітати Вас зі святом весни. Залишайтеся такими ж чарівними та жіночними. Нехай весна принесе у ваші серця та домівки тепло і затишок», - звернувся помічник нардепа Леонід Гуцалюк.
З солодкими подарунками предсавники нардепа завітали і Гвардійську, Чорноострівську, Олешинську та Розсошанську ОТГ. В останній, до слова, відзначали відразу два свята – жіночий день та Масляну. Відкритті гуляння на свіжому повітрі зібрали всю громаду. Усі мешканці Ружичанки згуртувалися, аби провести зиму та зустріти весну, яка стане початком змін, чудового настрою та яскравих емоцій.