Свято талантів

19/04/2019, Робота в окрузі

image

Свято талантів, емоцій та вражень. У Волочиську відбувся звітний концерт дитячої школи мистецтв. Вчителі та діти презентували свої творчі напрацювання на сцені центру культури та дозвілля «Гармонія». Захід зібрав у залі велику кількість шанувальників музичного та танцювального мистецтва. Звітували і учні художнього відділення. Усі присутні мали змогу подивитися виставку робіт вихованців у холі.

Педагоги спільно з вихованцями підготували насичену програму. Загалом на сцені ЦКД представили понад 30 номерів - хореографія, вокал та інструментальний жанр. З кожним роком рівень професійності учасників приємно вражає. Яскраві костюми, потужний вокал та хореографічні постановки є свідченням відповідальної підготовки та кропіткої праці. 

За що артисти отримали свої винагороди: овації, оплески від глядачів та подарунки. Зокрема, від народного депутата України Сергія Лабазюка для потреб школи вручили фотоапарат.
«Дякуємо всім учасникам концерту за позитивні емоції та враження, які ви нам сьогодні дарували зі сцени. Ви вкотре довели, що наш край багатий на таланти. У вас велике майбутнє, головне – не зупинятися на досягнутому. А ми, у свою чергу, зробимо все можливе, аби ви досягли своєї мети», - звернулася до вихованців школи помічник нардепа Валентина Ряба.
Загалом, у школі діє три відділення: музичне, хореографічне та художнє. Вихованці закладу є неодноразовими учасниками та переможцями конкурсів різних рівнів: обласних, всеукраїнських та навіть міжнародних. Так, нещодавно хореографічний колектив повернувся з перемогою у конкурсі, який відбувався у Польщі.
Волочиська дитяча школа мистецтв займає провідне місце в естетичному вихованні дітей. Щороку частина її випускників стають студентами музичних навчальних закладів. Як випускники, так і викладачі задали високу планку і дотримуються цього рівня з року в рік.