Свято, сповнене добром та дитячими посмішками. Сергій Лабазюк привітав ДНЗ «Калинка» з ювілеєм

06/06/2018, Робота в окрузі

image

Дитячий садочок – це країна дитинства, де завжди панує радість, щирий сміх та затишок. Це заклад, який відкриває діткам двері до нових відкриттів та цікавого пізнання навколишнього світу.

Ось уже як 40 років поспіль у добрі та затишку маленьких жителів Волочиська виховує дошкільний навчальний заклад «Калинка». Це зразковий садочок не лише на теренах району, а й всієї країни. У 2016 році ДНЗ «Калинка» потрапив до Всеукраїнського рейтингу «100 найкращих дошкільних навчальних закладів», посівши 57-ме місце.
Садочок «Калинка» повсякчас славився своїм дружнім, професійним колективом вихователів, які уже 40 років поспіль невпинно щодня віддають частинку своєї душі та серця маленьким вихованцям.  

Навіть концерт, приурочений святу, колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю, зауважив народний депутат України Сергій Лабазюк, який завітав привітати ювілярів зі святом.

«Як батько двох дітей, я розумію, яка це відповідальність. А на ваших плечах відповідальність не за одну дитину і навіть не один десяток. Я доземно вклоняюся перед працею вихователів всіх поколінь. Те, що ваш заклад завжди сповнений дітлахами, те, що до вас ось уже 40 років поспіль батьки ведуть своїх дітлахів, свідчить про високий, якісний рівень роботи закладу», - зауважив Сергій Лабазюк.

Нардеп вручив подарунки вихователям та побажав: «Нехай ще не один десяток років  доріжками до садочка «Калинка» тупотять дитячі ніжки маленьких жителів Волочиська, які будуть нести вам свою щиру, непідробну любов».

Лунали теплі слова на адресу ювілярів й від керівництва міста, району та працівників Волочиського машинобудівного заводу, який 40 років тому заклав фундамент та перші цеглини садочку, а згодом сприяв його розбудові. 

Принагідно Сергій Лабазюк разом з очільником Волочиської ОТГ Костянтином Черниченко та завідуючою садочком Ольгою Пазюк оглянули прилеглу територію та приміщення ДНЗ, аби визначити проблемні питання та першочергові завдання, які потрібно першочергово вирішити задля створення комфортних умов виховання діток.