Свято небайдужих

06/11/2018, Робота в окрузі

image

У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери. Урочистості з нагоди цієї події відбулися у Хмельницькому та Волочиському районах. Традиційно до вітань долучилися помічники народного депутата Сергія Лабазюка. Кращих працівників галузі нагородили грамотами та подарунками.

 «Професія соціального працівника, як ніколи, актуальна, адже ви працюєте з найбільш незахищеними верствами населення. На жаль, сьогодні захисту потребують не лише люди похилого віку, а й молодь та працездатне населення, тому вам необхідна неабияка витримка, аби достукатися до кожного», - зазначає помічник народного депутата Леонід Гуцалюк.
Підтверджує цю думку і статистика. Нині у Хмельницькому районі державної соціальної допомоги потребує близько 5000 осіб; 14 000 – користується пільгами; ще 8000 чоловік претендує на отримання субсидій; людей з інвалідністю в базі даних налічується 2000. 
Соціальний працівник – це, насамперед, психолог, зазначають представники професії.
«Найважче та найпростіше у нашій професії, як не дивно, це одна й та сама річ – робота з людьми. Та приємно, що розуміння є з двох боків – як від нас, так і від наших клієнтів», - розповідає начальник відділу соціального захисту населення Волочиської міської ради Людмила Бруковська .
«Найбільша допомога нашим підопічним – це, звичайно, розмова. Бо більшість з них – це самотні люди, яким потрібна підтримка», - розповідає соціальний працівник Тетяна Слободзян.
У Волочиську урочистості відбулися 3 листопада у ЦКД «Гармонія», де вітали соціальних працівників Волочиської та Війтовецької ОТГ. Помічники Сергія Лабазюка також взяли участь у заході.

«Сьогодні ми вітаємо соціальних працівників, а також вручаємо подяки та подарунки за їх сумлінну працю. Хочемо побажати, щоб та доброта та повага, з якою вони ставляться до всіх громадян, поверталася до них сторицею», - розповідає помічник нардепа Валентина Ряба.
Соціальні працівники Наркевицької ОТГ від народного депутата отримали подяки та подарунки 5 листопада під час урочистостей.
Статистика свідчить, професія соціального робітника – сьогодні затребувана, тож бажаємо усім соцпрацівникам терпіння, енергії та наснаги для нових добрих справ.