Свято честі! У Хмельницькому привітали членів ветеранських організацій

06/05/2018, Робота в окрузі

image

Понад дві з половиною сотні поважних, сивочолих гостей, що разом в унісон співають військових пісень. А дехто, не зважаючи на свій поважний вік, не соромився підтанцьовувати. Пісня про «Великий День Перемоги» лунала у залі тричі, адже кожна її стрічка має для цих виконавців особливе значення.

Ось так одночасного із посмішками та сльозами на очах відбулося свято для членів хмельницьких ветеранських організацій округу №188 нардепа Сергія Лабазюка. Дідусів та бабусь, які не на словах знають ціну миру, вкотре зібрали у одному залі, аби привітати із прийдешнім величним Днем Перемоги над нацизмом та подякувати за мужність та героїзм.

Учасники бойових дій, діти війни та нащадки героїв – в історії життя кожного з них свій слід залишила війна. Для них цей захід святковий й трепетний водночас. Це можливість у теплій компанії товаришів пригадати минулі роки та вкотре з гордістю відзначити знаменний День Великої Перемоги.
Напередодні 9-го травня щороку таке дійство для членів ветеранських організацій влаштовує народний депутат України Сергій Лабазюк та депутати політичної партії «Поруч» міста Хмельницького.

Окрім, концертної програми на гостей заходу очікували подарунки. В знак безмежної подяки за героїзм та звитяжний подвиг перед українським народом, цінні подарунки вручили ветеранам Другої Світової Війни.
«Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за Ваш безсмертний подвиг переможців у найжорстокішій війні, якої зазнало людство. Грядущі покоління у вічному боргу перед Вами», - наголосив помічник народного депутата Сергій Ковальчук.

Звернувся до ветеранів й подарував їм пісню у власному виконанні лідер фракції «Поруч» у Хмельницькій міській раді Ігор Добжанський: «Ваш подвиг непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність усім, хто відстояв нашу Вітчизну. А Обов’язок нащадків – бути гідними Вашого життєвого подвигу, усіма своїми справами утверджувати мир, на українській землі».

Такі ж цінні презенти від нардепа отримали очільники ветеранських організацій. За добро традицією не залишилися з пустими руками всі решта присутніх гостей. Кожному члену ветеранських організацій вручили пакунки з продуктовими наборами. Загалом було роздано понад 250 наборів. Тим, хто не зміг в силу різних обставин прийти на свято особисто – доставили подарунки до дому.