Свято Божої ласки: помічники Сергія Лабазюка привітали вірян та вручили сертифікати на благоустрій храмів Хмельниччини

28/07/2021, Робота в окрузі

image

З давніх-давен храмове свято вважають одним із найвагоміших у історії кожного населеного пункту. Традиційно на святкування збиралися віруючі з різних сіл та навіть - з далекої місцевості. У цей благочестивий день вірні сповідали свої гріхи та проходили обряд причащання. Після богослужіння за спільною трапезою частували один одного різноманітними стравами та вели невимушені бесіди.

Подібні храмові заходи нещодавно відбулися й у населених пунктах Хмельниччини. Відтак, свято Божої ласки та благодаті влаштували у Волочиській, Війтовецькій, Гвардійській та Дунаєвецькій територіальних громадах.

Храмове свято відбулося у селі Гречана Волочиської громади. У цей день церковна спілка святкувала 25-ту річницю освячення місцевого храму. Свято Божої пам`яті об`єднало у цих стінах Владику Антонія метрополита Хмельницького і Старокостянтинівського УПЦ, місцевих священників, почесних гостів та усіх вірян населеного пункту. Як і щороку, у храмі відбулася святкова Божественна літургія, освячення води та окроплення.Завітали на святкування й помічники народного депутата України Сергія Лабазюка, аби привітати усіх присутніх із великим святом та вручити грошовий сертифікат від Благодійного фонду «Ми поруч» задля подальшого розвитку та розбудови місцевого храму.


 У свою чергу, Владика Антоній передав парламентарю іменну грамоту та слова великої подяки за опіку над парафією церкви.


«Хочу привітати усіх присутніх із великим Божим святом. Нехай у ваших домівках завжди панує злагода та добробут, а серце буде відкрите для добрих справ та помислів», - зазначила під час привітання помічниця парламентаря Валентина Ряба.

Привітали помічники нардепа й прихожан у селі Райківці Гвардійської громади. Участь у масштабному Храмовому святі взяли близько 150 віруючих жителів. Від Благодійного фонду представники вручили церковній громаді грошовий сертифікат на 5 000 гривень.


Відбулося святкове церковне дійство у селі Підлісний Мукарів Дунаєвецької тергромади. Місцевий храм тут вже давно потребує якісних будівельних робіт. Тому від Благодійного фонду «Ми поруч» прихожанам вручили грошовий сертифікат на 15 тисяч гривень - для ремонту центральних сходів.

Завітали помічники парламентаря на святкування й у село Криштопівка Війтовецької територіальної громади, вручивши на благоустрій місцевого храму подарунковий грошовий сертифікат на ремонтні роботи, згідно попереднього звернення парафіян.