Сучасну амбулаторію сімейної медицини відкрили у Лісових Гринівцях

21/10/2019, Робота в окрузі

image

Відтепер медичні послуги для мешканців Лісовогринівецької ОТГ стануть доступнішими. Днями там відкрили сучасну амбулаторію сімейної медицини з новим обладнанням та просторим приміщенням.  Побудували та облаштували медичний заклад фактично « з нуля» менше, аніж за рік. Тут
Тут можна робити необхідні лабораторні дослідження та проходити огляди у лікарів. Наразі тут працює один спеціаліст, а вже за два місяці очікують на ще одного лікаря. Для них у стінах закладу передбачено житло. Аби працювати було зручніше, а допомогу надавали своєчасно, амбулаторію забезпечили новим позашляховиком.
За словами голови тергромади Віталія Гралюка, в амбулаторії буде обслуговуватись більше, ніж 4 тисячі пацієнтів. За їх проханням тут планують відкрити і денний стаціонар.
«Ми вже закупили ліжка. Будемо робити кардіограму та лабораторні обстеження», - розповідає головний лікар центру ПМСД Леонід Коцюба.
Таким об’єктом задоволені і медики, і пацієнти. Адже дотепер медичні послуги отримували в поліклініці, приміщення якої – в аварійному стані. Ніна Микитюк, місцева мешканка, після короткої екскурсії не може приховати захвату: «Походила по приміщенню, тут можна заблукати. Дуже красиво, дуже зручно, є  обладнання».
Вартує спорудження такого об’єкту близько 8 мільйонів, які надійшли в межах державної програми при співфінансуванні громади.
На урочисте відкриття завітали  жителі та гості, серед яких помічники народного депутата України Сергія Лабазюка та вручили подарунок для потреб закладу.
До слова, це перша з трьох амбулаторій, які планують відкрити  до кінця року у Хмельницькому районі.