Сучасне обладнання та умови лікування – запорука якісної медицини

11/04/2019, Робота в окрузі

image

Створення комфортних умов для пацієнтів у Хмельницькому
У відділенні патології грудної залози та м’якої  тканини Хмельницького обласного онкологічного диспансеру завершують ремонт їдальні. Вартість робіт становить понад 143 000 гривень. Кошти на облаштування зони для видачі та прийому їжі надійшли з благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».
За півтора місяці роботи у їдальні повністю замінили плитку, вирівняли та пофарбували стіни. Також оновили стелю та кухонне обладнання для миття посуду, а ще облаштували пост медичної медсестри. Старі двері замінили на сучасні металопластикові та придбали нові меблі для прийому їжі – столи та стільці.


Відділення патології грудної залози та м’якої  тканини обласного онкодиспансеру діє з 2003 року. Працюють тут 38 чоловік: лікарі, медсестри, техпрацівники. Минулого року понад півтори тисячі пацієнтів пройшли лікування у відділенні, серед яких понад 1100 осіб – хворі на рак молочної залози. 
У закладі зазначають, комфортні умови – важливі для пацієнтів стаціонару. Водночас застерігають, аби не потрапити на лікарняне ліжко, необхідно  - якомога раніше виявити патологію. Для цього рекомендують регулярно оглядатися в лікаря та проходити обстеження.