Сучасна техніка для розвитку бібліотек Хмельниччини: помічники Сергія Лабазюка привітали громади зі святом

01/10/2021, Робота в окрузі

image

В останній день вересня в Україні відзначають день бібліотек. Професія бібліотекаря – надважлива для культурного розвитку суспільства та відкриття світу через літературні надбання. Саме з книги – джерела споконвічної  мудрості – розпочинається просвітницький розвиток нації.

Працівники цієї сфери виховують грамотного читача, навчають його орієнтуватись у потоці інформації.  І хоча у сучасному світі будь-яку книгу можна знайти в електронному вигляді, читальний зал – це особливе місце

"Той, хто любить читати книги, хто привчений з самого дитинства, завжди знаходить час відвідати бібліотеку. Інтернет це інтернет, однак та атмосферу мудрості та спокою, яка панує тут, не передати словами" - говорить директорка Теофіпольської централізованої бібліотечної системи Теофіпольської громади Світлана Рудик.


Останніми роками бібліотеки дещо трансформуються. Вони стають чимось більшим за звичайну книгозбірню. Сьогодні це так званні інформаційно-ресурсні майданчики, які приваблюють користувачів. Тут проводять  різні зустрічі, літературні вечори, тематичні заходи.

А у віддалених селах, бібліотека, це чи не єдине місце, де діти мають доступ до світової мережі та будь-якої інформації. Відтак напередодні свята представники благодійного фонду Сергія Лабазюка "МИ ПОРУЧ" привітали з професійним святом працівників бібліотечної системи. 


Сучасну офісну техніку помічники нардепа передали до читалень Антонінської, Щиборівської, Красилівської, Теофіпольської та Заслучненської територіальних громад.

"Люди вашої професії бережуть світові здобутки, які вираженні в книгах. Особисто для мене дуже приємно взяти книгу і посидіти, почитати, адже саме так передається душа автора. Тому я дякую кожному з вас за те, що зберігаєте і несете в маси культуру та унікальне світове мистецтво", - зазначив під час вітального слова помічник нардепа Сергій Ковальчук.


Привітали помічники Сергія Лабазюка і бібліотекарів Гвардійської, Розсошанської, Лісовогринівецької, Чорноострівської громад

"Дозвольте мені від імені народного депутата Сергія Лабазюка привітати вас із професійним святом. Щиро дякую, за вашу клопітку працю, адже завдяки вам можна зануритись у неймовірний та захоплюючий світ книги. Тож побільше вам читачів та  цікавих проектів" - додав помічник парламентаря Олег Рудик