Створюємо комфортні умови для розвитку дітей

05/02/2019, Робота в окрузі

image

Минулого року згідно постанов Кабінету Міністрів - № 867 від 7 листопада та № 934 від 5 грудня – на соціально-економічний розвиток Волочиського та Хмельницького районів надійшло 10 мільйонів гривень. Державні субвенції на свій округ спрямував народний депутат України Сергій Лабазюк. Левову частину коштів уже успішно освоїли на місцях.  На інших об’єктах, де заплановані масштабні  та тривалі проекти, ще тривають роботи.
Одним із таких закладів є Волочиський НВК. Згідно з постановою КМУ від 7 листопада там отримали 1,4 млн грн. За субвенційні кошти у школі ремонтують басейн. У навчально-виховному комплексі зазначають, останню реконструкцію  проводили ще у 2004 році – тоді встановлювали систему підігріву води.

Отримані гроші покрили витрати на першу чергу ремонту. Нині там облаштовують чашу, оновлюють стіни та стелю, встановлюють нову систему опалення, а також технології підігріву та подачі води. Волочиський НВК – єдина школа в місті, де є басейн. Тож на відкриття сучасного басейну тут чекають з нетерпінням.
Аби радянське приміщення мало європейський вигляд, ще необхідно перекрити дах, закупити тренажери, оновити санвузли тощо. У пропозицію на наступну субвенцію заклали 1,4 млн грн на продовження робіт у навчально-виховному комплексі.
Спортивну матеріально-технічну базу поступово оновлюють і Бальковецькому НВК. За кошти державної субвенції придбали ринг та спортивні тренажери. Тепер учні школи мають більше можливостей для фізичного розвитку.
На завершальній стадії капітальний ремонт санвузлів у Волочиській дитячій школі мистецтв. На реконструкцію приміщення спрямували майже 300 000 грн. За ці кошти там вдалося повністю оновити стіни, стелю, підлогу та сантехніку. Крім того, подбали і про учнів з особливими освітніми потребами - для них облаштували спеціальне приміщення.

Частково оновили хоровий клас школи мистецтв – за рахунок благодійного фонду «Ми поруч» аудиторні  стіни обшили звукоізоляцією та закупили нові гардини.

«Від того, які умови для особистого росту ми створимо для наших дітей, залежить наше майбутнє та майбутнє нашої країни. Тому ми просто зобов’язані прикласти максимум зусиль для того, аби підростаюче покоління мало змогу для самовдосконалення та розвитку своїх вмінь та навичок. Сьогодні ми вкладаємо у матеріально-технічну базу музичної школи, а завтра наші співаки та музиканти прославляють рідний край на міжнародній арені», - переконаний Сергій Лабазюк.