Столітній ювілей відзначила жителька села Андрійківці

16/11/2018, Робота в окрузі

image

Зінаїда Кучер днями відзначила 100-літній ювілей. З теплими словами вітання та приємним подарунком завітали до іменинниці помічники народного депутата Сергія Лабазюка.
Зінаїда Степанівна пройшла нелегкий життєвий шлях. Жінка пережила голод та війну. Під час Другої світової війни пані Зінаїду відправили на примусові роботи в Німеччину. Зінаїді Степанівні та ще сотням молодих людей, які їхали в потязі до Німеччини, пощастило: їх по дорозі врятували радянські війська. Однак попереду ще чекало довге та важке повернення додому.
Були у житті пані Зінаїди і світлі полоси. Жінка вийшла заміж за вчителя. Разом із села Іванківці, звідки родом іменинниця, переїхала до Андрійковець. У спільному шлюбі подружжя виховали три дочки. Більше 20-ти років пані Зінаїда втратила чоловіка. Однак її підтримують рідні та близькі. Нині втіхою для бабусі є п’ять онуків та сім правнуків. 
Зінаїда Степанівна все життя присвятила себе роботі – працювала в колгоспі, а згодом – прибиральницею у школі. Попри всі ті негаразди, які пережила жінка, вона має міцне здоров’я та жагу до життя, яким позаздрить навіть наймолодший. За 100 років Зінаїда Степанівна жодного разу не лежала в лікарні та не знає, що таке таблетки.
У благодійному фонді «Ми поруч» бажають ювілярці ще довгих та щасливих років життя. Нехай радують діти, онуки та правнуки. Многая літа!