Стартував проект «Виїзна медицина»

15/05/2019, Робота в окрузі

image

За ініціативи та підтримки Сергія Лабазюка з 14 травня у Волочиському районі розпочався перший етап проекту «Виїзна медицина». Лікарі різних профілів виїжджатимуть у населені пункти та оглядатимуть жителів сіл на місцях. Мета проекту – зробити медичні послуги доступними для кожного мешканця округу.
«Аби пройти медогляд у вузькопрофільних спеціалістів жителям сіл потрібно їхати в районний центр і стояти у черзі до кожного лікаря. Це затратно як по часу, так і по коштах. Тому у благодійному фонді «Ми поруч» вирішили організувати виїзні огляди на місцях, аби кожен міг отримати консультації у медиків», - зазначила помічник нардепа Валентина Ряба.
Жителі сіл Бокиївка та Медведівка першими мали можливість безкоштовно обстежитися та проконсультуватися у сімейного лікаря, невролога, хірурга, гінеколога та кардіолога. Крім того, пацієнти проходили й флюрографію та кардіограму. За перший день роботи до лікарів звернулися 43 чоловіки.
За словами медиків, виїзні медогляди - хороша профілактика захворювань, адже, зазвичай, мешканці звертаються до лікарів, коли здоров’я критично погіршується. В такому випадку лікування забирає багато грошей та часу. 
Впродовж наступного місяця лікарі об’їдуть кожен населений пункт Волочиського району, а з 5 червня проект будуть реалізовувати у Хмельницькому районі.