Спорт для всіх: у Красилові відбувся турнір з міні-футболу

09/08/2021, Робота в окрузі

image

До 30-ти річчя незалежності України Благодійним фондом народного депутата Сергія Лабазюка "Ми поруч" організовано турнір з міні-футболу під гаслом «Спорт для всіх». 7 серпня відбувся перший етап, в якому участь взяли 12 команд з різних куточків Хмельниччини.

Турнір відкривали протистоянням футбольної команди «Лісові Гринівці» з волочиським ФК «Поділля».
Футбол - це вид спорту, який активно розвиває м'язи, тренує витривалість, а також згуртовує. Тому пропагувати спорт та футбол вкрай важливо, кажуть організатори спортивного заходу.«Розвиток фізичної культури і спорту у Красилівській громаді завжди був на високому рівні і ми чітко розуміємо, наскільки важливо, аби спорт йшов у маси. Нам приємно, що саме 1/8 сьогоднішнього кубку проходить на території громади», - розповідає Олена Заїка, начальниця відділу освіти, молоді та спорту Красилівської міської ради.
Капітан футбольної команди «Стріла» розповідає, гравці команди постійно тренуються, аби гідно представляти Волочиську громаду на чемпіонатах.Як і прогнозували, у першому етапі турніру перемогла волочиська «Стріла». До півфіналу також вийшли їхні земляки – «Поділля», а також команда «Бронівка» Війтовецької громади та ФК «Каз» Красилівської громади.
Наступний етап відбудеться у Теофіполі, а фінал турніру запланований на 21 серпня у Волочиську.