Спільні зусилля на благо рідної громади

11/05/2018, Робота в окрузі

image

Незабаром у Волочиську побільшає місць для корисного та цікавого дозвілля його наймолодших мешканців. У мікрорайоні Волочиськ-1 готують до відкриття дитячий ігровий та спортивний майданчики.
Про це подбали депутати політичної партії «Поруч». Із проханням облаштувати занедбану ділянку до них звернулися тамтешні мешканці.
Робити добру справу для рідного міста взялися спільними зусиллями місцеві керманичі, небайдужі мешканці та благодійники. Міський голова Волочиська Костянтин Черниченко насамперед посприяв у  підготовці території, де запланували встановлювати тренажерне містечко та дитячі гойдалки.

Генеральний директор групи компаній «Вітагро» Петро Лабазюк і директор цегельного заводу м.Волочиськ «ВАТ»Тернопільбуд» Михайло Ковальчук допомогли із автотранспортом для вивозу звідти сміття.
Не залишилися байдужими до цієї події й самі ж городяни. Підготовка ділянки під майбутню зону відпочинку перетворилася на справжню толоку.

Наразі там уже встановлюються елементи конструкцій. Монтажники обіцяють впоратися до початку червня, аби з початком літніх канікул дітвора мала змогу весело проводити час у комфортних умовах.