Сьогодні вшановують Героїв Небесної Сотні

20/02/2020, Робота в окрузі

image

Пам'ять про Героїв Небесної Сотні  щорічно вшановують 20 лютого. У цей день в багатьох містах України проводяться меморіальні заходи, присвячені пам'яті загиблих героїв. Покладання квітів відбулися і у Волочиському та Хмельницькому районах.
«Ми повинні пам’ятати імена наших Героїв, їх подвиг та мужність, тим паче у момент, коли в країні триває війна і тисячі українців змушені захищати нашу незалежність ціною власного життя. Саме пам'ять про їх вчинок має стати нашим стимулом до побудови вільної держави, в якій більше не повторяться трагічні події», - зазначила помічник нардепа Сергія Лабазюка Валентина Ряба.

Саме в ці дні шість років тому загострилося протистояння на Майдані. Перші загиблі з’явилися ще в січні, але саме  сутички в середині лютого забрали найбільше життів. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 жертв. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Усі вони увійшли до списку борців за українську незалежність – до Небесної Сотні.