Сьогодні - День рятівника

17/09/2020, Робота в окрузі

image

День рятівника щорічно відзначають. У день професійного свята службовців ДСНС привітав народний депутат Сергій Лабазюк.
"З усією щирістю вітаю вас із цим днем! Неможливо уявити наше суспільство без вас, рятувальників, без вашої щоденної праці, яка завжди на грані неможливого. Щодня вам доводиться ризикувати своїм життям, але завдяки цьому благородному ризику та вашому подвижництву ми можемо бути певні: нас врятують, захистять, втримають над прірвою", - написав на своїй сторінці у Facebook Сергій Лабазюк. 
Його помічники взяли участь в урочистостях до дня свята та вручили подяки та винагороди службовцям пожежних частин, які обслуговують територію Волочиська, Наркевицької ОТГ та Хмельницького району. 
"Ви завжди – там, де гаряче, у буквальному сенсі, де вода зносить мости, а ураган руйнує домівки. Ви першими йдете туди, де може вибухнути, злетіти в повітря, провалитися в безодню чи піти під воду. Нерідко ваша міцна рука, простягнута над безоднею, стає останньою надією і останнім шансом для тих, хто зневірився, вибився з сил і здався на милість обставин", - передала вітання помічниця народного депутата  Валентина Ряба.