Сьогодні - День фармацевта

19/09/2020, Робота в окрузі

image

Щорічно у третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевта. Із професійним святом представників галузі привітав народний депутат України Сергій Лабазюк.
"Фармація — одна з ключових складових системи охорони здоров’я, а ваша робота — запорука її розвитку. Відданість благородній справі, глибокі знання й фаховий досвід фармацевтів поєднуються з глибокою духовністю, милосердям та щирим співчуттям кожній людині, яка звертається за порадою. Ви не чекаєте винагород, а щоденною сумлінною працею допомагаєте долати тяжкі хвороби, боротися з епідеміями та рятувати сот­ні тисяч людських життів", - зазначив він на офіційному сайті.
Напередодні його помічники привітали працівників Волочиської центральної районної аптеки, а кращих нагородили подяками та винагородами. 
"Завдяки вашому ентузіазму, професіоналізму та самовідданості вітчизняна галузь фармації завжди була й залишається на належному рівні. Впевнений, що разом ми збудуємо потужну Українську державу, де кожний громадянин відчуватиме свою важливість, необхідність і турботу про нього. Черпайте здоров’я й наснагу з життєвих джерел і радійте кожному дню, який приносить вам віру і впевненість у власних силах.Нехай професійні навички примножуються, а людська повага веде вас шляхом добра до нових здобутків. Здоров’я, спокою в серці та мирного неба вам!", - передала вітання помічниця нардепа Валентина Ряба.
До слова, працівники районної аптеки допомагали реалізовувати проєкт "Виїзна медицина", в межах якого мобільні бригади лікарів відвідали 85 населених пунктів Хмельницького та Волочиського районів, а безкоштовний медичний огляд пройшли близько 2700 мешканців.