Силами благодійного фонду організували районні змагання з волейболу

10/10/2018, Робота в окрузі

image

Хмельницькі районні змагання з волейболу відбулися 6 жовтня в парку ім. Чекмана. Серед 7-ми заявлених команд у фінальному поєдинку зустрілися три команди – с. Пироговці, с. Грузевиця, с. Ружичанка. Перемогу здобули спортсмени з села Пирогівці. Грузевицька та Ружичанська команди посіли другу та третю сходинку відповідно. Від організаторів змагань – благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» - команди отримали грамоти та цінні подарунки.

Такі районні змагання вже другий рік поспіль відбуваються за ініціативи та при повній фінансовій підтримці благодійного фонду «Ми поруч».
До слова, у благодійному фонді завжди долучаються до спортивного життя Хмельницького району. Крім районних змагань з волейболу, проводять першість району з футзалу серед шкільних команд та Кубок району з футболу, забезпечують призовий фонд  Чемпіонату району з футболу серед сільських команд, а також долучаються до організації «Ігор ветеранів».

Традиційно надають фінансування на поїздки спортсменів на різноманітні змагання,  а також дбають про покращення спортивної матеріально-технічної бази: встановлюють спеціалізовані майданчики, виділяють кошти на придбання форми та інвентаря тощо.