Ще один рік злагодженої роботи задля успішного розвитку громади

27/02/2018, Робота в окрузі

image

Розвиток будь-якої громади базується на вмілій, злагодженій роботі команди, матеріально-технічних ресурсах та внутрішньому бажанні діяти. Всі ці необхідні компоненти уже котрий рік поспіль вдало поєднуються у Волочиській об’єднаній територіальній громаді.

За попередній рік до міського бюджету з урахуванням субвенцій та дотацій надійшло 222 мільйони гривень.
«Не рідко маємо такі випадки, що кошти в скарбничку громади надходять, але так і там залишаються. В умовах децентралізації люди на місцях часто просто не знають, що робити із такими сумами коштів. А головне, як правильно і на що потрібно їх витрачати. У залишках – суми просто комічні і такі ситуації сьогодні трапляються по всій країні. Чого не скажеш про вашу територіальну громаду. У Волочиську із цим проблем немає. Я черговий рік поспіль переконуюсь, що керівництво ОТГ спільно зі своїми мешканцями працює у конструктиві як цілісний механізм. Адже, мета у нас всіх спільна – успішний розвиток Волочиської громади», - звернувся народний депутат Сергій Лабазюк до мешканців Волочиської ОТГ, які у свою чергу прийшли на звіт тутешнього міського голови Костянтина Черниченка.

Очільник Волочиської ОТГ у свою чергу підсумував напрацювання за попередній рік та прозвітував про кожну витрачену гривню. За словами мера, найбільшу питому вагу у загальному обсязі видатків становить галузь освіти - 56 %, яка фінансується за рахунок власних ресурсів та освітньої субвенції. У грошовому еквіваленті це склало близько 122 млн грн. За ці кошти було закрито всі захищені видатки, окрім того профінансовано харчування учнів початкових класів та дітей пільгових категорій та організовано стовідсоткове підвезення учнів до навчальних закладів. Частину коштів у розрізі галузі освіти спрямували на покращення умов навчання. У Волочиській ЗОШ №5 утеплили приміщення та замінили дах, замінили вікна у Бальковецькому, Яхновецькому, Клининському, Чухелівському НВК, Тарнарудській ЗОШ I – III ст., ДНЗ «Зірочка» та провели ряд інших заходів щодо покращення матеріально-технічної бази навчальних закладів.
 
«Особливу увагу ми приділяємо розвитку сільських населених пунктів, що входять до нашої ОТГ. Завдяки тісній співпраці із народними депутатами, зокрема Сергієм Лабазюком, ми отримали 9,4 млн грн з державного бюджету на розвиток інфраструктури. У структурі розподілу субвенцій понад 60% ми спрямували саме у села, де було відремонтовано доріг на загальну суму 3,7 млн грн; вуличного освітлення – 2,7 млн грн; водопроводів – 1,7 млн грн», - наголосив Костянтин Чернеченко.
 
Керманич Волочиської ОТГ так само детально прозвітував перед громадою про роботу й у інших галузях: спорт, культура, екологія, житлово-комунальна та інші, окремо акцентуючи на співпраці із благодійним фондом "Ми поруч".
Не оминув увагою й плани на майбутнє. Костянтин Чернеченко зазначив, що найближчим часом мають намір приступити до капітального ремонту даху Маначинської ЗОШ, заміни вікон у ДНЗ «Зірочка», облаштувати спортивну кімнату у Бальковецькому НВК та капітально відремонтувати  спортивний майданчик у Волочиської ЗОШ № 5. Саме на ці об’єкти уже виготовлена проектно-кошторисна документація.