Сергій Лабазюк взяв участь у освічені одного з найбільших костелів Хмельницького району

26/06/2016, Робота в окрузі

image

15 років будівництва і ось Храм Матері Божої Пресвятого Розарію, що знаходиться у Шаровечці Хмельницького району  освячено.

З 2001 року силами  ініціатора та основного мецената Олега Чернецького  та місцевих жителів велося будівництво храму.  Місцеві кажуть – долучалися усі, адже свій храм - це мрія кожного.
На історичній події, яка відбулася 25 червня, було присутньо  понад 2 тисячі прихожан. Запросили і делегацію з Польщі, єпископа Леона Дубравського та  священослужителів.

«Сьогодні для нас дійсно знакова подія- нарешті ми освятили наш храм. Сюди прийшли всією сім’єю, адже для нас це дійсно свято, яке запам’ятається навічно»- кажуть місцеві.

На цьому, кажуть, роботи по будівництві не завершено-  мають ще масу планів. Настоятелем став Анжей, котрий і провів святкову літургію. Аби привітати усю громаду із святом, на захід завітав і народний депутат України Сергій Лабазюк

«Найперше хочу привітати польську делегацію на Подільській землі. Дякую кожному жителю с. Шаровечки, котрий не став байдужим та допомагав зводити цей храм. Знову і знову переконуюся, що віра робить дива. Вона обֹ’єднує та надихає, всиляє в наші душі прагнення кращого та надає безмежних життєвих сил. Дарує блаженство нашим душам тай здоров’ю тілу. Тож у цей день хочу побажати кожному з вас миру та злагоди у родинах, Божого Благословення і на життєвому шляху лише світлих днів» - зазначив у промові Сергій Лабазюк