Сергій Лабазюк відвідав Гвардійську ОТГ та Малиницьку сільську раду

08/03/2019, Робота в окрузі

image

Народний депутат Сергій Лабазюк провів робочі наради з активом у Гвардійській ОТГ та Малиницькій сільській раді. Зустріч відбулася 6 березня.
Візит до Гвардійської ОТГ розпочався з відвідин дитячого садочка. Будівля закладу – велика, однак через незначну кількість вихованців використовують лише один блок приміщення. На території садочка є яскравий дитячий майданчик, тож у теплу погоду діти мають простір для активного відпочинку.


У дитячому садочку поступово оновлюють віконні блоки: старі та дерев’яні замінюють на сучасні металопластикові. Таким чином роблять будівлю візуально привабливішою та зменшують тепловтрати.
Як заходи щодо енергозбереження допомагають економити на опаленні, добре знають у Гвардійському НВК. Тут завершують утеплювати будівлю і вже замінили вікна, що дало можливість економити на споживанні теплової енергії на 35%. Крім того, це ще й належні умови для навчання дітей та роботи вчителів.

Директор школи Юрій Федоров розповідає, у планах відремонтувати санвузол, зокрема облаштувати вбиральню і для дітей з особливими освітніми потребами.
Чималими здобутками як у навчальному, так і організаційному процесі можуть похизуватися і в Малиницькому НВК, будівля якого теж утеплена. Приміщення ділять зі ще одним навчальним закладом – дитячим садочком.

Учні здобувають знання в спеціально оснащених аудиторіях. Директор школи показує матеріально-технічну базу на прикладі кабінету географії. Тут і сучасні географічні карти, матеріали та інструменти для проведення практичних занять, техніка тощо. Створення всіх необхідних умов для навчання приносить свої плоди. Дітям простіше засвоїти матеріал, а отримані теоретичні знання вони можуть застосувати на практиці.


Гвардійська амбулаторія – приклад того, яким має бути заклад охорони в сільській місцевості. Тут працюють як молоді, так і досвідчені кадри. Старші навчають молодших, а останні, у свою чергу, заряджають енергією, жартують у медзакладі.

Стаціонар не переповнений, однак пацієнтів вистачає. Це, переважно, літні люди.  Палати – охайні та теплі, частину з них відремонтували та облаштували новими меблями. Є у лікарні і стоматологічний кабінет. Останній – приватний, його відкрили нещодавно. Тепер жителі можуть отримати стоматологічну допомогу на місці. А ще його оснащали сучасним обладнанням, що дозволить надавати якісні медичні послуги.
Сергій Лабазюк презентував ідею створення «Стратегії 19-25» для активів Малиницької сільської ради та Гвардійської ОТГ.
«Ідея «Стратегії 19-25» – це результат аналізу діяльності протягом минулих 5 років і розуміння подальших перспектив. Я переконаний, що наша робота повинна вийти на новий якісний рівень. Мета «Стратегії» – системний розвиток нашого регіону та відчутне покращення якості життя його мешканців», - зазначив під час зустрічі Сергій Лабазюк.
І в Малиничах, і у Гвардійській громаді підтримали ініціативу та висловили готовність працювати над соціально-економічним розвитком регіону.
За традицією на кінець зустрічі парламентар вручив подарунки на заклади соціальної інфраструктури громад.