Сергій Лабазюк розпочав зустрічі з виборцями: які проблеми турбують жителів Хмельницького району

15/08/2021, Робота в окрузі

image

Народний депутат України, представник партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Сергій Лабазюк розпочав традиційні зустрічі з виборцями 188-го округу перед початком нового політичного сезону у Верховній Раді.


Народний обранець не забуває про потреби та проблеми людей, котрі в свій час висловили йому довіру та віддали свій голос. Він регулярно зустрічається з виборцями, обговорює нагальні питання, разом із громадою визначає шляхи їх вирішення.

Сергій Лабазюк розпочав робочі поїздки з Лісовогринівецької громади (с. Лісові Гринівці), також завітав до жителів села Бубнівка. Під час тісного діалогу з місцевими жителями парламентар прозвітував про роботу у Верховній Раді та благодійного фонду «МИ ПОРУЧ». Мешканці сіл мали змогу донести до представника влади проблематику їхньої громади, поділитися пропозиціями щодо подальшого розвитку територій та отримати цікаву їм інформацію у законодавчій сфері.


Попри різні особисті проблеми, селян турбують практично ідентичні питання. Майже всюди питають про ремонт доріг, формування тарифів на газ, благоустрій територій, нарікають на проблеми пасажирських перевезень та транспортне сполучення між селами. І звичайно, одне з найактуальніших питань – відкриття ринку землі. Селяни поки не орієнтуються в законодавчих нововведеннях і цікавляться, чи існує чіткий механізм, кому, коли та за яких умов можна продавати чи купувати землю.
У свою чергу Сергій Лабазюк уважно всіх вислухав, надав роз’яснення щодо дії законів, які прийняті за останній час у сесійній залі, а також стосовно тих законопроектів, які приймалися з його подання, розповів, як можна вирішити ту чи іншу проблему.


«Подібні зустрічі вкрай необхідні, аби почути людей на місцях, вислухати їхні проблеми та звернення. Адже впевнений, тільки у тісній співпраці можливий ефективний результат роботи та розвиток громад! Зафіксував для себе декілька завдань на черговий парламентський сезон», - заявив Сергій Лабазюк.
Варто зазначити, народний депутат України планує до кінця місяця відвідати ще ряд населених пунктів, аби вислухати місцевих жителів та надати їм необхідну допомогу.