Сергій Лабазюк привітав подолян з 14 жовтня

14/10/2020, Робота в окрузі

image

Українці традиційно відзначають 14 жовтня чотири знамені події: День українського козацтва, День створення Української повстанської армії, День захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці.
Народний депутат України Сергій Лабазюк взяв участь у святковому богослужінні у храмі Всіх Святих Землі Української ПЦУ, що розташоване у місті Хмельницький. Після літургії нардеп звернувся до присутніх прихожан та привітав їх зі святом:
«Вітаю вас зі святом, зичу  Вам здоров’я, мирного неба над головою та незламної віри, а нашим захисникам завзяття, сили та наснаги у боротьбі за незалежність. Щиро вірю в те, що завдяки згуртованості та під  Покровом  Богородиці на нашій землі невдовзі запанує мир та злагода. Ми завершимо війну на Сході, наші воїни повернуться додому – до батьків, дітей та родин».
Також парламентар взяв участь у покладанні квітів до стели загиблим учасникам АТО, ООС та Революції Гідності. Разом із військовими та командою «ЗА МАЙБУТНЄ» він вшанував пам'ять Героїв.  
«На жаль, сьогодні на нашу цілісність зазіхнув ворог, і ми змушені відстоювати те, що нам належить по праву – нашу незалежність. Кращі сини і доньки гинуть на Сході країни, захищаючи наші кордони. Ми вдячні їм за подвиг, а їх сім’ям за те, що виховали справжніх патріотів. Вічна слава та шана Героям», - зауважив Сергій Лабазюк.