Секрет довголіття

24/10/2018, Робота в окрузі

image

Жителька села Шаровечка Марія Вітер 23 жовтня відзначила столітній ювілей. З Днем народження жінку прийшли привітали рідні, друзі, сусіди та представники влади. З подарунками та теплими словами вітання завітали помічники народного депутата Сергія Лабазюка.

«Ми пишаємося, що в Хмельницькому районі є така людина, як Марія Спиридонівна. Вона пройшла довгий та нелегкий життєвий шлях. Ми вдячні пані Марії Спиридовні за те, що своїм прикладом вона надихає  молоде покоління на працю та нові здобутки», - зазначив помічник нардепа Леонід Гуцалюк.
Життєвий шлях Марії Спиридонівни був нелегким – в юності пережила голод та Другу світову війну. Жінці доводилося тяжко працювати в колгоспі, аби прогодувати себе та сина Леоніда, якого пані Марія виховувала самотужки.

Понад сорок років тому жінку спіткало ще одне горе – вона втратила сина. Наразі Марію Спиридонівну підтримує невістка, яка стала їй, як рідна. Радують ювілярку й онуки.
Днями ще один довгожитель Хмельницького району відзначив День народження. Михайлу Бабію, що з села Мартинівка, виповнилося 95 років. Привітали ювіляра і помічники народного депутата Сергія Лабазюка.