Розпочався третій етап «Виїзної медицини»

08/10/2019, Робота в окрузі

image

Третій етап проекту «Виїзна медицина» розпочався сьогодні, 8 жовтня, у Волочиському районі. У селах Зайчики, Постолівка та Тарноруди сьогодні відбулися перші медогляди. Обстежували пацієнтів невропатолог, сімейний лікар, хірург та кардіолог. Загалом, мобільні бригади медиків оглянули 41 пацієнта. 
Проект ініціював народний депутат України Сергій Лабазюк та його благодійний фонд «Ми поруч». За їх словами, мета «Виїзної медицини» – надання медичних послуг навіть у віддалених населених пунктах, адже у місцевих ФАП приймає лише фельдшер або сімейний лікар. Тому, аби попасти на прийом до вузькопрофільних спеціалістів потрібно їхати до найближчої лікарні.
За словами лікарів, такий проект потрібен, насамперед, для профілактики. Кожна людина має регулярно проходити медичний огляд, адже краще попередити захворювання, аніж їх лікувати.
Нагадаємо, що це вже третій етап «Виїзної медицини». Попередні етапи тривали з 14травня до 18 липня.  Загалом, лікарі побували у 70 населених пунктах Хмельницького та Волочиського районів. Їх послугами скористалися 2200 мешканців.