Розпочалися звітні зустрічі депутатів у Хмельницькому

04/10/2018, Робота в окрузі

image

Зустрічі депутатів ПП «Поруч» із виборцями розпочалися у місті Хмельницький. Першим звітував депутат Хмельницької міської ради Олександр Сидорук. 4 жовтня він зустрівся з жителями мікрорайону Озерна.
Інфраструктура, соціальна сфера та дороги – теми, які обговорював депутат із виборцями під час дворової зустрічі. Як зазначив Олександр Сидорук, нещодавно у мікрорайоні відкрилася нова амбулаторія і триває будівництво навчально-виховного комплексу. Фінансується проект як з міського бюджету, так і за рахунок державних субвенцій, які виділили за сприяння народного депутата Сергія Лабазюка.
В інфраструктурі району Олександр Сидорук теж відзначив позитивні зміни. Так, за сприяння депутатів ПП «Поруч» побудували дорогу від вул. Кармелюка до вул. Січових Стрільців, а також  встановили світлофор на перетині вулиць Панаса Мирного та Кармелюка. Крім того, депутати активно працюють над тим, аби покращувати стан прибудинкових територій.

За словами Олександра Сидорука, покращилося і транспортне сполучення. Для зручності жителів Озерної запустили новий маршрут з кінцевою зупинкою біля «Трьох ведмедів». У планах – «пустити» тролейбус від мікрорайону до Палацу творчості та м-н Дубово.
Однією з проблем, на яку нарікали жителі, відсутність асфальтованої дороги до зупинки «Три ведмеді». За словами депутата, це питання у міській раді намагалися вирішити, однак зіткнулися з проблемою:
«Поки асфальтувати цю дорогу не можуть, оскільки там проходять комунікації, але там можна прокласти стежку зі щебню. Це питання можна владнати, об’єднавши зусилля. Я можу надати  техніку на дві години, а ви, як жителі, проконтролюєте процес».
Окрім цього, люди зверталися із питаннями про працевлаштування, перекриття прибудинкової дороги тощо.