Реалізовані завдання виборців

06/07/2018, Робота в окрузі

image

Депутати політичної партії «Поруч» Хмельницької міської ради, на чолі з лідером фракції Ігорем Добжанським, працюють над покращенням життя містян. Міські обранці у постійному діалозі із жителями своїх виборчих округів, постійно моніторять проблеми, які існують на місцях, та формують відповідні депутатські запити та звернення з метою їх вирішення.
Так, депутати партії «Поруч» домоглися того, щоб за кошти місцевого бюджету на перехресті вулиць Панаса Мирного та Кармелюка встановили світлофор.
«Ми постійно спілкуємося з людьми, аби з перших вуст дізнатися про те, яка ситуація на місцях, які існують проблеми та завдання у наших виборців. Ми розуміємо, що глобальні зміни розпочинаються з маленьких кроків. Своєю головною задачею кожен з нас вважає захист прав та інтересів людей, які нас обрали та довірилися нам», - зазначив депутат ПП "Поруч" Олександр Сидорук.
Також завдяки сприянню наших депутатів комунальні підприємства «Хмельницькводоканал» та «Хмельницьктеплокомуненерго» замінили люки біля будинку, що за адресоюю Кармелюка 6/2.
Наразі ще ряд депутатських звернень знаходяться на розгляді у відповідних структурах. Обіцяють, зробити все можливе, аби ці звернення залишилися не лише на папері.