"Право на допомогу": у Хмельницькому стартував соціальний проект для пенсіонерів

14/06/2021, Робота в окрузі

image

До  Дня захисту літніх людей, який в Україні відзначається 15 червня, на Хмельниччині за підтримки благодійного фонду «МИ ПОРУЧ» стартує соціальний проект «Право на допомогу», в рамках якого пенсіонери отримуватимуть юридичну консультацію з актуальних питань соціального характеру, а саме:

- підняття комунальних тарифів,
- отримання субсидій,
- нові норми нарахування пенсій,
- земельні питання: продаж ділянок, майнові права та паї,
- отримання матеріальної допомоги на лікування після Covid-19.

Сьогодні народний депутат України та представник депутатської фракції "ЗА МАЙБУТНЄ" Сергій Лабазюк зустрівся з представниками ветеранських організацій, де за круглим столом обговорили ряд наболілих питань. Приємним подарунком для присутніх стали подарункові грошові сертифікати, які кожна організація ветеранів витратить на свої потреби. 


 Варто зазначити, що кількість звернень до громадських приймалень політика постійно збільшується. Тож, аби надати якісні юридичні консультації, спеціалісти відтепер щомісяця в приміщеннях місцевих ЖЕКів надаватиме безоплатну консультацію. Інформація про графік проведення прийомів з’явиться в ЖЕКах. 


"Наша мета – захистити старше покоління та допомогти адаптуватися до швидкоплинних законодавчих змін. Я уявляю, наскільки пенсіонерам зараз складно, адже сам не завжди встигаю призвичаїтися до нових викликів сучасності. Шанобливе і соціально відповідальне ставлення до ветеранів – запорука благополуччя для тих, хто опиниться на їхніх місцях в наступних роках. Тому ми приняли рішення розмістити години прийому громадян на території кожного ЖЕКу, літнім людям буде простіше прийти сюди і отримати вичерпну відповідь на питання, які їх турбують", – заявив Сергій Лабазюк. 


За словами нардепа, він продовжить відстоювати інтереси літніх людей, безпосередньо своїх виборців з округу у Верховній Раді. Аби була врегульована соціальна несправедливість на сьогоднішній день, і люди отримували відповідну пенсію, прив’язану до мінімальної заробітної плати. Відповідний законопроект Лабазюк разом з колегами вже зареєстрував у парламенті