Працівники культури Волочиської ОТГ відвідали Львів

19/11/2018, Робота в окрузі

image

З нагоди професійного свята працівники культури Волочиської ОТГ отримали сертифікат на поїздку до Львова від народного депутата України Сергія Лабазюка. 14 листопада вони мали нагоду скористатися подарунком. 
Для учасників поїздки у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» організували цікаву та змістовну програму. Спершу працівники культури відвідали екскурсію старим містом. Згодом – мали можливість насолоджуватися виставою «Набукко» в Львівській національній опері.

Як розповідає помічник народного депутата Валентина Ряба, працівники культури, як ніхто, можуть оцінити історичну спадщину нашого країни. Крім того, вони впродовж року працюють над тим, щоб організувати свято іншим, а поїздка до Львова – це можливість відпочити та отримати професійний досвід.  
«Прививати любов до прекрасного – це головне завдання працівників культури. Для того, аби якнайкраще розповідати про духовну спадщину нашої держави, насамперед, необхідно її побачити», - розповідає Валентина Ряба.  
До слова, такий подарунок від Сергія Лабазюка з нагоди професійного свята працівники культури отримують не вперше. Організовувати візити до духовних та культурних центрів нашої країни вже стало традицією у благодійному фонді «Ми поруч».