Працівники культури приймали вітання та подарунки

12/11/2018, Робота в окрузі

image


Працівники культури та освіти Хмельницького району відвідали Львів. Поїздку до культурної столиці організували у благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» У такий спосіб працівників культури привітали з професійним святом, яке щорічно відзначають 9 листопада. Участь у поїздці взяли майже 80 чоловік: директори будинків культури, завідуючі бібліотек та клубів. Організатори влаштували насичену екскурсію старим містом.

За словами помічника народного депутата Леоніда Гуцалюка, для працівників культури, як для носіїв духовної спадщини та традицій, важливо на власні очі бачити історичне багатство нашої держави. Тому подібні поїздки у благодійному фонді «Ми поруч» організовують щорічно.

«Доносити людям все те прекрасне та духовне, що століттями накопичував український народ та людство загалом – це головне завдання працівників культури. Для того, аби якнайкраще розповідати про духовну спадщину нашої держави, насамперед, необхідно її побачити. У благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» цю істину розуміють, тому щороку, вітаючи працівників культури, дарують їм поїздку у різні міста України.  І сьогодні дуже приємно, що в такий прекрасний день ми знаходимося в культурній столиці України», - розповідає Леонід Гуцалюк.
Як зазначає методист Хмельницького районного будинку культури Наталія Загурська, екскурсія Львовом – це не лише шанс відвідати історичні місця, а й можливість відпочити:
«Працівники культури – це люди, які завжди дарують іншим свято, тому часто не вистачає часу, який можна виділити для себе. Приємно, що сьогодні для нас організували змістовне дозвілля».
Аналогічним подарунком привітали представників цієї професії у Волочиській ОТГ. 14 листопада вони теж поїдуть до Львова. На гостей з Волочиська чекає цікава екскурсія старим містом, а також візит до Львівської національної опери, де учасники поїздки переглянуть  виставу «Набукко».

Помічник народного депутата Валентина Ряба вітає працівників культури Волочиської ОТГ 
Помічник народного депутата Леонід Гуцалюк вітає працівників культури Хмельницького району 

Помічники парламентаря презентували Волочиській дитячій школі мистецтв новеньку техніку, аби підростаюче покоління виховували в найкращих українських традиціях та в сучасних умовах. У Війтовецькій та Наркевицькій ОТГ від імені Сергія Лабазюка його помічники вручили подяки та грошові подарунки кращим працівникам сфери культури.