Помічники народного депутата Сергія Лабазюка привітали органи місцевого самоврядування з професійним святом

07/12/2017, Робота в окрузі

image

7 грудня працівники органів місцевого самоврядування відзначили своє професійне свято. Саме ця ланка суспільного життя  є невід’ємною частиною та основою народовладдя, а ще одним із головних чинників громадянського суспільства. Тим більше, сьогодні під час численних реформ. Тільки злагоджена робота усіх гілок державного правління  може сприяти розвитоку української держави. Як запевняє голова Хмельницької районної ради це свято, радше підбиття підсумків плідної роботи  депутатів всіх рівнів. А, про зроблене за поточний рік дійсно є, що сказати. 
«За цей рік нам вдалося досягти чимало. На сьогодні можна сказати, що 90 відсотків із запланованого вже виконано. А це ряд програм по дорогах, вуличному освітленню та водопостачанню», - зазначив Юрій Мельник, голова Хмельницької районної ради

На минулих місцевих виборах які відбулися у 2015-му році найбільше мандатів довіри  у Хмельницькій районній раді здобули депутати від політичної партії «Поруч». Кожного дня ці  партійці працюють для поліпшення справ в районі. А роботу на округах називають чи не головною складовою депутатства. 
 Саме тому їх та інших представників органів влади на місцях відзначили як в області так і в районній раді. До вітань долучився і народний депутат Сергія Лабазюк, помічники якого завітали на урочистості та кращих привітали грамотами та цінними подарунками.
«Ви, це зв’язуюча ланка  між владою та людьми. Знаю, скільки вже зроблено  і скільки планується. Тому дозвольте від себе особисто та від народного депутата привітати з вашим святом. Бажаю наснаги до нових звершень, терпіння та звичайно мудрості у рішеннях», - зазначив під час урочистостей помічник парламентаря , Леонід Гуцалюк.

До вітальних заходів долучилися представники народного депутата і у Волочиську. Під час урочистих заходів , що пройшли у ОТГ нагородили тих, хто щоденною працею звеличує рідний край.
 «В першу чергу завдяки вашій роботі, наша громада  має такі результати. Ми переконані, що саме за розвитком місцевого самоврядування країна досягне успіху. І саме ви станете запорукою піднесення  рівня життя жителів нашого району», - зазначив під час вітання Володимир Петрук, помічник парламентаря.