Помічники народного депутата привітали учасників бойових дій у Волочиську

07/05/2020, Робота в окрузі

image

У благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» розпочали розвезення продуктових наборів учасникам бойових дій Другої світової війни. У такий спосіб щорічно вітають ветеранів напередодні Дня памяті та примирення і Дня Перемоги, які відзначають 8 і 9 травня відповідно.
На жаль, час – невблаганний. З кожним роком все менше тих, хто проніс крізь життя спогади про бойові дії 1939-1945 рр.
У Волочиському районі ветеранів, які воювали на фронтах, залишилося 9 чоловік. Сьогодні, 7 травня, помічники народного депутата Сергія Лабазюка спільно з представниками місцевого самоврядування Волочиської ОТГ завітали до двох фронтовиків, які мешкають у Волочиську.

Ім’я найстаршого героя Волочиського району – Володимир Думанський. Нині чоловікові вже 96 років. Під час Другої світової воював у 357 стрілецькому полку. На фінальному етапі війни звільняв Прагу. Як пригадує Володимир Антонович, одним із найзапекліших боїв були в Горотині. Після Другої світової продовжив служити в Угорщині, згодом – в Білорусі.
До війни Володимир закінчив лише 8 класів, тому після повернення продовжив навчатися. Отримав атестат про повну середню освіту та вступив у Львівський медичний інститут. Певний час працював завідуючим клубу в селі Петриківці, щоправда лише три місяці. Опісля присвятив життя обраній спеціальності – був лікарем у Волочиській ЦРЛ.

Анатолій Олександрович Золотайко теж брав участь у німецько-радянській війні. Він служив у морському флоті.
Гості привітали учасників бойових дій та подякували за їх внесок у спільну перемогу.