Подяки за сумлінну працю

22/12/2017, Робота в окрузі

image

Подяки та цінні подарунки за сумлінну працю отримали кращі енергетики та працівники державної служби зайнятості Волочиського району.

Цього річ державна служба зайнятості України відзначає 27-річницю створення. Ця інституція займає значне місце в реалізації політики зайнятості та соціального захисту безробітних громадян. Головне завдання працівників служби зайнятості оперативно реагувати на всі зміни, що відбуваються на ринку праці, проводити профорієнтаційну роботу, організовувати підготовку та перепідготовку фахівців. З нагоди цієї пам’ятної дати у Волочиську відбулися урочистості. За сумлінну працю та високий професіоналізм відзначили кращих представники цієї благородної справи. Семеро - отримали подяки та цінні подарунки від народного депутата України – Сергія Лабазюка.

Такі ж презенти з нагоди свого професійного свята отримало кращі енергетики районного центру. «Обравши цю професію, Ви свідомо пов'язали своє життя із небезпекою. Це пояснюється тим, що кожен день енергетики ризикують своїм життям, працюючи на метрових висотах та під великою напругою. Ми дякуємо Вам за Ваш труд та самовідданість», - привітав енергетиків Валерій Сліпчук – представник народного депутата Сергія Лабазюка.