Подвійне свято неділі: мешканці сіл Кудринець та Рижулинець відсвяткували перший день народження

02/08/2021, Робота в окрузі

image

Подвійне свято неділі – Дні сіл Кудринець та Рижулинець, які мають свою давню історію. Проте достеменно не відомо, коли вони утворились. Перші згадки датуються 1897 роком, скільки вони існували до цього часу – невідомо! Однак історію творять ті, хто тут живе та працює. Змінюються часи, змінюються покоління, незмінне лише одне – любов до своєї землі.
 Минулого року на сесії Розсошанської селищної ради депутати офіційно  підтримали рішення- приєднати села Рижулинці і Кудринці до складу вищезгаданої тергромади. Наступний крок – урочисте святкування. Підготовка була серйозною, адже за лічені тижні місцеві активісти привели до ладу значну територію місцевого парку та спортивного майданчику. Тепер щорічно першого серпня місцеві жителі будуть із задоволенням відзначати дні сіл.

«Це є гарна нагода заявити про себе, заявити про ці села. Вони трішки віддалені, тому я думаю, що в подальшому будемо гуртуватися і робити все для того, щоб ці села активно розвивалися»- зазначає голова Розсошанської громади Василь Дячок
 Традиційно до всенародного святкування долучився й народний депутат України Сергій Лабазюк. Разом з наймолодшими мешканцями вони відкрили дитячий спортивно-ігровий комплекс. Адже, на думку паламентаря,здорова нація - це насамперед успішна нація.
 
"Сьогодні я хочу подякувати кожному з вас, за те що зранку до пізньої ночі працюєте задля розвитку вашої громади. Подякувати тим, хто оберігав наш спокій на Сході та продовжує стояти на захисті наших кордонів , - зазначив під час вітання народний депутат. - Ми надалі будемо робити усе можливе, аби наше підростаюче покоління мало щасливе дитинство та гідні умови для розвитку".
 
Відзначив іменними подяками парламентар бійців, які відчайдушно боронять кордони нашої держави на сході України  та почесних старожилів населених пунктів.

«Це моя 90-річна мати Оон Віра Францівна. За її багаторічну працю, задля розвитку та розбудови населеного пункту, нагородили сьогодні орденом червоного прапору»-каже дочка почесної старожили села

Також під час святкування бажаючі мали змогу завітати  на традиційний український ярмарок та придбати сувеніри ручної роботи. Вже багато років місцеві майстрині не перестають дивувати власноруч вишитими сорочками, розписаним посудом та аутентичними ляльками .