Подвійне щастя

03/12/2018, Робота в окрузі

image

У Волочиській ЦРЛ – справжній бебі-бум. За три дні – 21, 22, 23 листопада – тут народилися три пари двійнят. Медперсонал лікарні не пригадує, щоб у пологовому відділенні щодня народжувалися по двоє малюків.
Привітати сім’ї з поповненням прийшли і помічники Сергія Лабазюка та заступник Війтовецького селищного голови Олександра Соловйова.
«Ми дякуємо  вам за покращення демографічної ситуації нашої країни. Ви народжуєте та виховуєте покоління, яке прийде на зміну нам. Ми бажаємо вашим сім’ям здоров’я, Божого благословіння, благополуччя та достатку», - побажала помічник нардепа Валентина Ряба. 
Окрім подарунків та теплих слів вітання, малюки отримали перші у своєму житті документи – свідоцтва про народження.

Загалом, цьогоріч у Волочиській ЦРЛ вперше побачили світ 299 малюків, з них – п’ятеро двійнят. Медики розповідають, останнім часом звичною практикою стали сімейні пологи.
Для породіль тут створені усі відповідні умови, запевняє акушер-гінеколог Олег Бойчук, адже мають відремонтоване приміщення, сучасні перенатальні технології та кваліфікований персонал.
Цього року за рахунок благодійного фонду «Ми поруч» зробили капітальний ремонт приміщення. За сприяння Волочиського міського голови у відділення закупили індивідуальні фетокардіомонітори, що дозволяють прослуховувати серцебиття плоду.  Пологове відділення розраховане на вісім палат сімейного типу: кожна мама з дитиною перебуває в окремій кімнаті. Наявна у лікарні і палата інтенсивної терапії для новонароджених.