Подвиг минулого століття

29/10/2018, Робота в окрузі

image

Минуле століття має не одну трагічну сторінку, однією з таких є Друга світова війна. Мільйонні жертви, покалічені долі та вщент зруйновані міста – таку ціну заплатила Україна за те, щоб вигнати окупантів з території нашої країни. 28 жовтня 1944 року наші війська зробили значний крок до великої перемоги.
Ця дата увійшла в історію як День визволення України від фашистських загарбників. Традиційно 28 жовтня ми вшановуємо пам'ять загиблих героїв та дякуємо учасникам війни, яким ми завдячуємо своїм життям. Заходи, присвячені національному святу, відбулися у Хмельницькому та Волочиському районах.
Так, у селі Малиничі Хмельницького району та в місті Волочиськ відбулися покладання квітів. Помічники народного депутата долучилися до вшанування подвигу жертовності наших співвітчизників.

«28 жовтня 1944 року увійшло в історію як велика перемога українського народу. Ми вкотре довели, що нікому не дозволимо панувати на нашій землі. Ми показали ворогам, що навіть ціною власного життя та здоров’я готові боротися за свободу. На жаль, сьогодні ми знову змушені відвойовувати своє право на незалежність, але я переконаний, що як і 74 роки тому, ми переможемо», - помічник народного депутата Олександр Попіль.