Подарунок школярам: у Волочиському НВК відкрили оновлені аудиторії

19/01/2020, Робота в окрузі

image

Початок нового семестру запам’ятається у Волочиському навчально-виховному комплексі приємною подією. Там відкрили два нові кабінети. Приміщення відремонтували та встановили новою технікою. Реконструювали аудиторії за бюджетні кошти.
Відкриття оновлених аудиторій відбулося 14 січня. На ньому були присутні адміністрація школи, педагоги, міський голова Костянтин Черниченко, начальник відділу освіти, молоді та спорту Алла Плотнікова та помічники народного депутата України Сергія Лабазюка.
Відремонтовані кабінети призначені для занять із математики та англійської мови. У першому з’явилися 15 ноутбуків та нові меблі, а у другому – сучасний мультимедійний комплекс.
Для гостей провели відкриті уроки. Під час навчального процесу учні та вчителі послуговувались новою сучасною технікою. За словами педагогів, такий формат уроку, коли вчитель пояснює матеріал за допомогою мультимедійної дошки чи комп’ютера, дає можливість обрати зручний та цікавий спосіб подати нову інформацію та заохотити дітей до навчання. Тим паче, що саме при використанні технічних засобів діти менше відволікаються на власні ґаджети.
Не приховували захвату від оновлених кабінетів і школярі. Розповідають, що це хороший подарунок  з нагоди початку нового семестру. Після першого уроку діляться враженнями. Так, за їх словами, навчатися справді цікавіше, коли замість крейди, дерев’яної дошки та підручника використовуєш ноутбук та мультимедійний комплекс. Крім того, так простіше запам’ятати нову інформацію.
У цих кабінетах по-новому організували освітній простір: відійшли від звичних парт у три ряди. Натомість меблі розставили у такий спосіб, аби діти могли бачити один одного, вчителя та вільно спілкуватися між собою під час обговорення тих чи інших завдань.
Що ж стосуються викладання іноземної, то у НВК до цього процесу ставляться відповідально, розуміючи, що найкраще розмовні навички розвиваються у тому випадку, коли постійно спілкуватися з носіями мови. Так, із учнями постійно працюють волонтери з Корпусу Миру. Відкрите заняття – не стало винятком. Такий інтерактивний спосіб навчання дозволяє зробити уроки цікавішими та ефективнішими.
Присутні відвідали уроки в  навчальних кабінетах та побачили, як вони застосовуються на практиці використовують нове обладнання. Останнє, у свою чергу,  сприяє забезпеченню вищого рівня викладання дисципліни, підвищенню ефективності праці вчителя та навчальних досягнень учнів.

Загалом, у Волочиському НВК постійно дбають про те, аби створити якісний освітній простір для того, аби учні мали необхідні умови для навчання та дозвілля. За останні роки тут утеплили фасад, замінили вікна, провели реконструкцію басейну. Ці досягнення – це спільної робота колективу школи, батьків, органів місцевого самоврядування, народного депутата Сергія Лабазюка та його благодійного фонду «Ми поруч».
Відкриття оновлених кабінетів стало продовженням спільної праці. Тому принагідно директор школи вручив подяки працівникам НВК, які долучилися до оздоблення аудиторій. Також присутні обговорили подальші дії щодо покращення умов навчання, створення комфортного середовища, в якому кожна дитина мала можливості для самореалізації та розвитку здібностей.