Подарунок для людей з обмеженими фізичними можливостями

11/12/2017, Робота в окрузі

image

Черговий цінний подарунок від благодійного фонду «Ми поруч» отримали люди із вадами слуху. На прохання членів хмельницької громадської організації «Українське товариство глухих» - їм презентували ноутбук.
Нині до складу хмельницького УТОГу входить близько 300 людей, що мають проблеми зі слухом. Тут для них організовують різні тематичні заходи та доступне дозвілля. Та головна місія товариства – допомагати краще розуміти та сприймати навколишній світ глухим людям, розповідає директор будинку культури УТОГу Людмила Білик.
«На три сотні глухих людей у нас працює лише три перекладачі. А ноутбук взагалі лише один – і той у відділі бухгалтерії , - розповідає жінка. Організувати робочий процес часом просто неможливо. Новий ноутбук нам значно полегшить і систематизує роботу. Наприклад, ми зможемо започаткувати послугу - електронного запису до перекладача», - доповнила Людмила Білик.

Проте самостійно придбати нового помічника в роботі тут не могли, адже коштів і так не вистачає на першочергове. Тоді звернулися до благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч». Допомоги довго не прийшлось очікувати – вже за місяць тут отримали позитивне рішення.   
«Враховуючи ваше становище, не відреагувати на ваше звернення – було би для нас справжнім злочином. В наш час - новітніх технологій – ми розуміємо наскільки це сьогодні для вас необхідна річ. Будемо намагатися, аби надалі сучасних гаджетів у ваших стінах ставало все більше», зазначив Сергій Ковальчук - помічник народного депутата Сергія Лабазюка.